Blog

Ev Girişi Antre Dekorasyon Fikirleri

Ev Girişi Antre Dekorasyon Fikirleri ile artık evinize daha modern dokunuşlar yapabilirsiniz. Her ne kadar ev dekorasyonu konusu içerisinde antre dekorasyonu geri planda kalıyor gibi dursa da ne kadar önemli olduğunu belirtmekte fayda var. Evinize ilk girişte hazırladığınız dekorasyonunuz aslında evinizin kalanı ile ilgili de bir fikir sunmaktadır. İlk olarak ev dekorasyonunda sizler de antre için hem şık hem de kullanışlı mobilyalar tercih ederek modern bir hava yaratabilirsiniz. Sizler için hazırladığımız antre dekorasyonu için farklı fikirlere göz atabilirsiniz.

Dar Antreler İçin Ahşap Ayakkabılıklar Seçin

Her evin antre kısmı geniş olamayabiliyor. Bunun için de dar alanlara en uygun mobilyaların tercih edilmesi gerekmektedir. Eğer evinizin giriş kısmı oldukça dar ise yine de en doğru mobilyaları seçerek şık bir alan oluşturabilirsiniz. Bunun için sizlere sunmuş olduğumuz minderli ve ahşap ayakkabılık modellerini tercih edebilirsiniz. Hem ayakkabılarınızı yerleştirebileceğiniz hem de modern tasarımı ile dar antre dekorasyonu içerisine şıklık katacak.

Klasiklerden Vazgeçmeyenler İçin Aynalı Portmantolar

Her daim daha geniş bir depolama alanı sunduğu için aynalı portmanto modellerini klasikler içerisinde gösterebiliriz. Daha modern tasarımlı aynalı portmanto modelleri ile geniş antreleri daha kullanışlı bir alana dönüştürebilirsiniz. Siyahın ve ahşap tonlarının sıcacık bütünleşmesi ile tasarlanan yeni model aynalı portmantolar en işlevsel ürünlerden biridir. Ev girişi antre dekorasyonu için paltolarınızı asabileceğiniz askılıkları ile kış mevsiminde sizler için kurtarıcı niteliğinde olacaktır. Ayrıca dolaplı kısmını da ekstra ayakkabılık veya depolama alanı olarak da kullanabilirsiniz.

Geniş Antreler İçin Kullanışlı Mobilyalar

Eğer evinizin girişi geniş ise dekorasyon konusunda biraz daha dikkatli olmanızda yarar olacaktır. Çok fazla eşya kullanarak antreyi daraltmak yerine tercihinizi kullanışlı mobilyalardan yana yapabilirsiniz. Öncelikli olarak tercih edeceğiniz mobilyalar tek parça portmanto modelleri olabilir. Açık tonları seçerek alanın daha ferah bir hava kazanmasına yardımcı olabilirsiniz.

Üstelik portmantolarda ayna detayını da kullanmalısınız. Bildiğiniz üzere ayna, dekorasyonun en önemli sihirli parçalarından biridir. Özellikle dekorasyonda bolca ayna detayını kullanarak küçük yansımalar elde edebilirsiniz. Küçük modern bir halı ile birlikte tamamlayacağınız ev girişi antre dekorasyonu için de şık bir duvar aydınlatmasını da ilave edebilirsiniz. Raflı ve dolaplı portmantolar ayrıca evinizdeki ayakkabıların ve palto ile montların da sığabileceği genişlikte olmalıdır. Hem kullanışlı hem de şık bir portmanto seçimi için doğru yerdesiniz.

Modern Antre Dekorasyonunda Sürgü Kapı Modası

Modern mobilyalarda hayat kurtaracak sürgü kapı detayı ile artık antrenizdeki alanı daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Dolap kapaklarının açılıp kapanması için ekstra bir alana ihtiyacınız kalmayacak. Antre dekorasyonunuzda daha sıcak ve modern parçaları kullanmanız her zaman en doğru dokunuşları yapabilmenize yardımcı olur. Ev girişi antre dekorasyonu için de doğal ahşap tonları her zaman önceliğiz olmalı.

Doğal ahşap tonlarını her zaman daha kolay bir şekilde farklı parçalar ile bir arada kullanabilirsiniz. Aynı zamanda yine antreler için tercihiniz boy aynalı bir portmanto olmalıdır. Bu sayede dar bir girişi daha geniş gösterebilme şansınız olacaktır. Tercih edeceğiniz portmanto modellerinin kaliteli bir ahşap dokusu olması uzun süreli bir kullanım için en çok dikkat etmeniz gereken konulardan biridir. Sürgülü kapaklı portmanto modelleri ile hem evinize işlevsel bir mobilya kazandırabilir hem de şık bir parça tercih etmiş olabilirsiniz.

Ahşap Sıcaklığını Antrelerde Yansıtma Zamanı

Hem renk hem de doku olarak ahşap parçalar antre dekorasyon modasının vazgeçilmez ayrıntılarındandır. Sizler de yaşam alanlarınızın daha sıcak ve çekici görünmesi için ahşap dokuya sahip olan mobilyaları tercih edebilirsiniz. Antre dekorasyonunda hem kullanışlı hem de şık parçalar tercih etmeniz modern bir ev dekorasyonu hazırlama konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

Ahşap portmanto modelleri içerisinde geniş bir depolama alanı sunan modelleri tercih ederek pek çok eşyanızı da muhafaza etmek için yeni bir alan kazanabilirsiniz. Her renk ile uyum sağlayan ahşap portmanto modelleri ile artık evinizin girişini istediğiniz gibi oluşturabilirsiniz. Antre dekorasyonunu yaparken sadece kullanışlı bir modelden yana tercihinizi kullanmamasınız. Görsel olarak da modern bir havaya sahip ve şık bir portmanto ile evinizin tüm havasını değiştirebilirsiniz.

Antre Dekorasyonu İçin Zarif Seçimler

Açık renk mobilyalar kullanarak antrenizi daha ferah ve geniş gösterebilirsiniz. Eğer evinizin girişi dar bir alana sahip ise hem depolama açısından olanak sunan hem de alanı ferah gösterecek modern tasarımlı portmanto modellerini tercih edebilirsiniz. Boy aynalı ve kapaklı portmanto modelleri ile ihtiyacınız olan işlevsel mobilyaya sahip olabilirsiniz. Evinizin diğer odaları ile de uyum sağlayacak modern tasarımlı portmanto modelleri ile doğru bir mobilya tercih etmiş olacaksınız. Modern yaşam alanları hazırlamanın püf noktalarından biri de sade ve zarif mobilyalar tercih etmektir. Kullanışlı portmanto modelleri sayesinde antrenizdeki dağınıklığı da ortadan kaldırabilirsiniz. Eviniz ile ilgili ilk fikri sunacak olan antre dekorasyonu için de en sade ancak en şık portmanto modellerini tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.