Blog

Televizyon İzlemeyi Daha Eğlenceli Hale Getirecek TV Ünitesi Modelleri

Televizyon İzlemeyi Daha Eğlenceli Hale Getirecek TV Ünitesi Modelleri

Televizyon, pek çok evde yer alan bir kitle iletişim aracıdır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte her ne kadar bilgisayar ve telefonlardan geri planda kalsa da sevilerek izlenmeye devam etmektedir. Bazı insanlar televizyonu dizi izlemek için almakta bazı insanlar ise televizyonda oyun oynamaktadır. Tüm bu amaçlar için gerekli olan televizyonun iyi bir şekilde dizayn edilmesi zorunludur. Televizyon ekranına daha iyi odaklanmak amacı ile pek çok TV ünitesi tasarlanmıştır. Bu ünitelerin alt kısmında sehpalar, üst kısmında ise kitaplık ya da dolaplar yer almaktadır. Böylece fonksiyonellik ön plana çıkmaktadır. TV ünitesi modelleri hem depolama hem sergi hem de televizyon alanı olarak kullanılabilmektedir. Bu modeller sayesinde evin dekorasyonu da canlanmaktadır. 2022 TV ünitesi modelleri aşağıda yer almaktadır. Bu yeni nesil TV üniteleri sayesinde evlerinizi istediğiniz şekilde dizayn edebilecek ve duvarlarınızı en verimli şekilde kullanabileceksiniz.

Ahenk TV Ünitesi

Ahenk TV Ünitesi

Beyazın sadeliği insanları dinlendirebilen bir özelliğe sahiptir. Sade renk sayesinde pek çok insan odaklanması gereken bir notaya daha kolay odaklanabilmektedir. Bunun bilincinde olan üreticiler TV konsolunda beyaz renk tercih ederek insanların televizyon ekranına daha iyi adapte olabilmesini sağlamıştır. Bu konsollara örnek olarak Ahenk TV Ünitesi verilebilmektedir. Olabildiğinde zarif tasarımı sayesinde sizleri etkisi altına alan bu ürün, hareketli oturma grupları ile hoş bir kombin elde etmektedir. Takımın hem alt hem de üst kısımlarında kitaplığa yer verilmiştir. Böylece kolay bulmak istediğiniz kitaplarınızı bu ünite sayesinde hızlıca bulabilirsiniz. Zarif ayak tasarımlarına sahip modelin ayaklarında altın detaylar yer almaktadır. Bu detaylar odanıza ayrı bir ışıltı katacaktır.

Akasya TV Ünitesi

Klasik tarzı sonuna kadar yansıtan bu ürün sayesinde oturma odası ve misafir odalarınızı güzelleştirebilirsiniz. En kaliteli ahşaptan imal edilen ürün 5 adet kapalı, 2 adet de açık bölmeye sahiptir. Kapalı alanlara görünmesini istemediğiniz malzemeleri yerleştirebilir iken açık alanlarda kitaplarınızı sergileyebilirsiniz. Akasya TV Ünitesi ile şık bir ayak dizaynına sahip olabilirsiniz. Farklı boyu televizyonlara entegre olabilen bu model geniş yapısı ile oldukça kullanışlıdır. Modelin geniş yapısı özellikle geniş alanlarda kullanılabilmesi için olanak yaratmaktadır.

Asya TV Ünitesi

Bu TV ünitesinde en çok dikkat çeken kısım tutma kulplarıdır. Mat siyah kullanılarak tasarlanan tutma kulplarında kare bir görünüm söz konusudur. Tutma kuplarında kullanılan rengin aynısı üst kısımda ve ayak kısımlarında da yer almaktadır. Ahşabın sakinleştirici etkisi ile siyahın asilliği bir arada kullanılmış olup sizlere kreatif bir ortam yaratmaktadır. Asya TV Ünitesi satın alarak geniş depolama alanlarına ve kullanışlı raflara sahip olabilirsiniz.

Black TV Ünitesi

Siyah son yılların en dikkat çekici rengi konumundadır. Pek çok mobilyada kullanılan siyah TV ünitelerine de yansımış ve ortaya harika bir görünüm çıkmıştır. Black TV Ünitesi ile siyahın parlak formun ulaşabilirsiniz. Televizyonunuz kapalı iken bile bu üniteyi izlemekten gözlerinizi alamayacaksınız. Bombeli ayakları sayesinde gözlerinizi kamaştıracak üründe siyah üzerine gümüş detaylar yer almaktadır. Ürünün 3 kapaklı kısmı ve 6 adet açık kısmı bulunmaktadır. Açık kısmın biri geniş ve uzun olup ufak bibloların konulması için özel olarak ayrılmıştır.

Çapa TV Ünitesi

Güzelliği ve estetik geçişleri ile adından söz ettiren Çapa TV Ünitesi sizleri etkisi altına alacak bir etki ortaya çıkaracaktır. Modelde yer alan bölmeler sayesinde hem ufak eşyalarınızı sergileyebilir hem de görünmesini istemediğiniz parçaları ortadan kaldırabilirsiniz Modelin açık rengi sizlere ferah bir yaşam alanı kazandırmaktadır. Modelde yer alan tutma kulplarında altın renk detayları yer almaktadır. Bu detayları altın çerçeveli fotoğraf albümleri ile süsleyebilirsiniz.

Dolunay TV Ünitesi

Dolunay TV Ünitesi

Dolunay TV Ünitesi sayesinde aradığınız pek çok fonksiyona aynı anda kavuşabilirsiniz. Üst kısmında yer alan kare çerçeveli sergileme alanı sizlere güzel bir yer oluşturmaktadır. Siyah çerçevenin ortasından üç adet bölme geçmektedir. Televizyonu taşıyan ünitede de ahşap profiller yer almaktadır. Ayaklarda ise siyah çapraz bir tasarım hakimdir. Eğer evlerinizde daha önce görmediğiniz bir TV ünitesi kullanmak istiyor iseniz bu üniteden yardım alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.